Igloopolanie wystąpili w Chorwacji

27.09.2022 r.

Zespół Pieśni i Tańca Igloopolanie wystąpił na VIII Międzynarodowym Festiwalu Tańca i Muzyki w Chorwacji.

Spektakl: "Koncert żałobny na sześciu tancerzy"

12.09.2022 r.

6 października zapraszamy do Domu Kultury Mors na spektakl "Koncert żałobny na sześciu tancerzy" w wykonaniu grupy Vagabond Physical Collective.

Marcin Daniec

06.09.2022 r.

Marcin Daniec, jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, wystąpi 13 października w Domu Kultury Mors.

Grażyna Łobaszewska & Big Silesian Band

02.09.2022 r.

Grażyna Łobaszewska, jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej, wystąpi 19 listopada w Domu Kultury Mors.

Tribute to Niemen

01.09.2022 r.

28 października zapraszamy do Domu Kultury Mors na koncert poświęcony pamięci Czesława Niemena, jednego z najwybitniejszych polskich wokalistów.