Marcin Daniec

Data publikacji: 06.09.2022 r.

Marcin Daniec, jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, wystąpi 13 października w Domu Kultury Mors.

Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2. Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery, w tym Złotą, oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

bilety: 60/50/40 zł dostępne w kasie DK Mors oraz na kupbilecik.pl