Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce

16.11.2022 r.

14 lutego agencja AR&POL zaprasza do Domu Kultury Mors na spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce".

Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia

09.11.2022 r.

5 lutego agencja Adria-Art zaprasza do Domu Kultury Mors na komediowy spektakl "Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia".

Operetki czar na Sylwestra

09.11.2022 r.

W sylwestrowy wieczór zapraszamy do Domu Kultury Mors na koncert pt. "Operetki czar".

Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów

09.11.2022 r.

W ubiegły wtorek w Domu Kultury Mors gościliśmy Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa.

04.11.2022 r.

Burmistrz Miasta Dębicy i Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy zapraszają na obchody święta 11 listopada.

Dziadek do orzechów

03.11.2022 r.

15 grudnia zapraszamy do Domu Kultury Mors na spektakl "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego.