Grupa Safo podczas koncertu zespołu Lumen

25.10.2022 r.

W ubiegłą sobotę w Domu Kultury Mors miały miejsce obchody 140-lecia przybycia sióstr Służebniczek BDNP do Dębicy.

Tańcz mnie, Cohen

25.10.2022 r.

Muzyczny spektakl o kanadyjskim poecie, pisarzu i piosenkarzu wystawi na scenie Domu Kultury Mors rzeszowski Teatr im. W. Siemaszkowej.

Marcin Daniec po latach ponownie w Dębicy

14.10.2022 r.

W Domu Kultury Mors gościliśmy Marcina Dańca, nieprzemijającego, ponadczasowego satyryka, obchodzącego w tym roku jubileusz 40-lecia pracy na scenie.

Kabaret Paranienormalni z nowym programem

14.10.2022 r.

Kabaret Paranienormalni 10 grudnia przyjedzie do Dębicy z nowym programem zatytułowanym "Osiemnastka".

Kwiat Jabłoni kameralnie

11.10.2022 r.

Kwiat Jabłoni, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia, wystąpi 17 grudnia na scenie Domu Kultury Mors.

Koncert żałobny na sześciu tancerzy

10.10.2022 r.

6 października na scenie w Domu Kultury Mors odbył się spektakl „Koncert żałobny na sześciu tancerzy” w wykonaniu Vagabond Physical Collective.