Spotkanie ze Świętym Mikołajem

06.12.2022 r.

Podczas zajęć dziecięcych grup Zespołu Pieśni i Tańca "Igloopolanie" zawitał Święty Mikołaj.

"Dekorator" - nowy termin

01.12.2022 r.

Decyzją organizatora - Agencji Kreatywnej Kędziora spektakl "Dekorator" został przeniesiony na 28 lutego 2023 r.

Świat oczami Leonarda Cohena

28.11.2022 r.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej wystawił na scenie Domu Kultury Mors spektakl "Tańcz mnie, Cohen" w reżyserii Sławomira Gaudyna.

Pętla Czasu - podsumowanie i fotorelacja

24.11.2022 r.

1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Pętla Czasu 2022 za nami!

Grażyna Łobaszewska na scenie Morsa

22.11.2022 r.

W ubiegłą sobotę w Domu Kultury Mors odbył się koncert, podczas którego wystąpiła jedna z z najbardziej popularnych wokalistek jazzowych i popowych.

Festiwal Dębickie Korzenie

17.11.2022 r.

Miasto Dębica zaprasza na Międzynarodowy Festiwal „Dębickie Korzenie” – Krzysztof Penderecki in memoriam.