Pomoc domowa

Data publikacji: 07.05.2024 r.

Pomoc domowa to światowy hit teatralny. Ponad dwie godziny wartkiej akcji i nieprzerwanego śmiechu, to wszystko z gwiazdorską obsadą w Twoim mieście!

Olga i Norbert to małżeństwo, w którym miłość została uśpiona. Każde z nich nieudolnie szuka wrażeń u boku innych osób. Pewnego wieczoru, przez niewinne kłamstwo, oboje pojawiają się w domu ze swoimi kochankami... Zapobiec katastrofie może tylko jedna osoba! Nadia, tytułowa pomoc domowa, zamieni tę noc w farsę, jakiej nikt jeszcze nie widział! Dzięki jej sprytowi tej nocy miłość zwycięży, lecz nim do tego dojdzie, Nadia nie raz stanie na głowie i wymyśli intrygę pełną zabawnych zwrotów akcji!

Pomoc domowa to jedna z najlepszych fars mistrza gatunku Marca Camolettiego. Na język polski przełożył ją Bartosz Wierzbięta, którego doskonałe tłumaczenie Shreka znają wszyscy fani kina.

Obsada:
Nadia: Dominika Gwit