Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

05.07.2023 r.

Alicja Majewska wystąpi 2 grudnia na scenie Domu Kultury Mors w koncercie promującym płytę "Piosenki Korcza i Andrusa".

XXV Dni Sztuki

03.07.2023 r.

Agencja Artystyczna "Aplauz" zaprasza na XXV Dni Sztuki i Muzyczną Galę Jubileuszową zatytułowaną "Magia Operetki i Musicalu".

Igloopolanie ze Znakiem Kultury

03.07.2023 r.

Zespół Pieśni i Tańca "Igloopolanie" uhonorowany został "Znakiem Kultury" - Nagrodą Marszałka Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia.

Artystyczne zakończenie roku

23.06.2023 r.

Konkurs talentów i plenerowa impreza zakończyły sezon artystyczny uczestników zajęć w Domu Kultury "Śnieżka".

żONa

13.06.2023 r.

Głośny, francuski przebój teatralny teraz także w Polsce!

Stand-up: Grzegorz Dolniak

13.06.2023 r.

Grzegorz Dolniak wraca w najnowszym programie pt."Lifehack"!