Chory z urojenia

29.08.2023 r.

30 września zapraszamy na spektakl "Chory z urojenia", który na scenie Domu Kultury "Mors" wystawi Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa.

Stand-up: Daniel Midas

28.08.2023 r.

Zapraszamy na występ stand-up podczas którego wystąpi Daniel Midas z programem "Pokaz magi".

Nocny Kochanek

28.08.2023 r.

Trasa koncertowa "O Jeden Koncert Za Daleko - część II" to kontynuacja wycieczki po Polsce, promującej czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek

Stare Dobre Małżeństwo

28.08.2023 r.

8 października zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

25.08.2023 r.

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show! To bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów

Oferta edukacyjna Miejskiego Ośrodka Kultury

22.08.2023 r.

Przedstawiamy ofertę edukacyjno-artystyczną Miejskiego Ośrodka Kultury na rok 2023/2024.