Stare Dobre Małżeństwo

28.08.2023 r.

8 października zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

25.08.2023 r.

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show! To bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów

Oferta edukacyjna Miejskiego Ośrodka Kultury

22.08.2023 r.

Przedstawiamy ofertę edukacyjno-artystyczną Miejskiego Ośrodka Kultury na rok 2023/2024.

Stand-up: Antoni Syrek-Dąbrowski

19.07.2023 r.

Antoni Syrek-Dąbrowski zaprasza na swój to mój piąty pełny program stand-upowy - "Życie".

Diabli mnie biorą

18.07.2023 r.

Scena Komediowa Marka Rębacza zaprasza do Domu Kultury "Mors" na spektakl "Diabli mnie biorą".

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

05.07.2023 r.

Alicja Majewska wystąpi 2 grudnia na scenie Domu Kultury Mors w koncercie promującym płytę "Piosenki Korcza i Andrusa".