Igloopolanie ze Znakiem Kultury

Data publikacji: 03.07.2023 r.

Zespół Pieśni i Tańca "Igloopolanie" uhonorowany został "Znakiem Kultury" - Nagrodą Marszałka Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia.

Samorząd województwa od 1999 roku przyznaje nagrody za całokształt działalności oraz za szczególne osiągnięcia twórcom, animatorom kultury, regionalistom i zespołom artystycznym w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. W tym roku uhonorowano 9 twórców oraz 15 zespołów. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy!