Między łóżkami

13.06.2023 r.

Sześć pokojów i sześć par, które różnią się od siebie absolutnie wszystkim. Sporo wzruszeń, jeszcze więcej śmiechu, a w centrum tego wszystkiego łóżko

Miejska Orkiestra Dęta ze złotem!

06.06.2023 r.

Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Marka Rudy zdobyła I miejsce na XXIII Podkarpackiej Paradzie Orkiestr Dętych, która odbyła się 4 czerwca w Tyczynie.

Widowisko dla Mamy i Taty

31.05.2023 r.

Grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpiły na scenie Domu Kultury "Mors" w widowisku dedykowanym swoim rodzicom.

Stand-up: Piotr Bałtroczyk

30.05.2023 r.

Piotr Bałtroczyk wystąpi 27 października w Domu Kultury "Mors" w nowym programie zatytułowanym "Starość nie jest dla mięczaków".

Spektakl Akademii Tańca Soul Dance

30.05.2023 r.

16 czerwca o godz. 17.30 zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na spektakl Akademii Tańca Soul Dance pt. "Mój dziennik emocji".

Spektakl "Najsłodszy owoc" odwołany

26.05.2023 r.

Decyzją organizatora zaplanowany na 28 maja spektakl "Najsłodszy owoc" został odwołany.