Agnieszka Dulęba-Kasza nie wystąpi w Dębicy

08.05.2023 r.

Zaplanowany na 19 maja koncert "Abonament na szczęście" w wykonaniu Agnieszki Dulęby-Kaszy został odwołany.

Opera "Rycerskość wieśniacza"

08.05.2023 r.

Ku końcowi zmierzają wystawiane przez Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze opery w reżyserii Jakuba Bulzaka

Stand-up: Piotr Zola Szulowski

27.04.2023 r.

Hype-art prezentuje: Piotr Zola Szulowski w programie "Twój ruch".

Brak wejściówek

19.04.2023 r.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że wszystkie wejściówki na spektakl "Rycerskość wieśniacza" zostały rozdane.

Rycerskość wieśniacza

18.04.2023 r.

Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze zaprasza na operę "Rycerskość wieśniacza" Pietro Mascagniego.

Koncert Natalii Kukulskiej

17.04.2023 r.

Natalia Kukulska, Atom String Quartet i Michał Dąbrówka wystąpili wczoraj na scenie Domu Kultury "Mors".