Moore Plays Moore

22.03.2024 r.

20 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert grupy Moore Plays Moore ze specjalnym udziałem syna słynnego gitarzysty – Jacka Moore'a.

Telewizja kłamie

21.03.2024 r.

"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.

Siła miłości

20.03.2024 r.

6 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert "Siła miłości" poświęcony pamięci więźniarek niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrück.

Złote Gryfy wręczono po raz dwunasty

19.03.2024 r.

Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak" grupa II oraz Akademia Tańca z Krakowa to laureaci Grand Prix XII Festiwalu Tańca "Złoty Gryf".

Zemsta

18.03.2024 r.

Musical "Zemsta" to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru prosto spod pióra mistrza Fredry wzbudzające zainteresowanie dzieci i młodzieży.

Alicja w Krainie Czarów

18.03.2024 r.

Musical "Alicja w Krainie Czarów" to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru wzbudzające zainteresowanie dzieci i młodzieży.