Arcypalce Małych Artystów

Data publikacji: 16.11.2023 r.

W DK Śnieżka i DK Mors prowadzone są zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Uczestniczą w nich dzieci w wieku od 5 do 7 lat.

Sztuka przybliża Małym Artystom świat kultury. Pobudza wyobraźnię, ożywia kreatywność, kształtuje wrażliwość, rozwija integrację sensoryczną, poczucie estetyki. Pozwala poznać i samodzielnie stworzyć dzieła wybitnych artystów z całego świata od czasów dawnych, po współczesne. Opowiada ciekawe wydarzenia z życia twórców, podkreśla ich niezwykłe dokonania.

fot. Ewa Prokuska