W dniach 15-17 grudnia na zajęcia taneczne Zespołu Pieśni i Tańca "Mali Igloopolanie" w Domu Kultury "Mors" zawitał Święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość rozdał prezenty ufundowane dzięki szczodrym sponsorom i sprawił przyjemność 130 dzieciom!!

Głównym sponsorem mikołajkowych prezentów była firma Kaufland. Za wsparcie dziękujemy także: Administracji Domów Mieszkalnych, Fundacji Magnezyty, firmom Hand-Bud, Tabor Dębica, Stek-Rol, Agregaty Pex-Poll, Dema. To dzięki Państwa dobrym sercom mogliśmy uhonorować naszych najmłodszych tancerzy drobnymi upominkami, które niewątpliwie sprawiły im ogromną radość. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń, a korzystając z okazji składamy już życzenia świąteczne, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór.

fot. Bartosz Piechota, Kinga Jurek