Muzyczne szlagiery na nowy rok

22.01.2024 r.

W ubiegłą sobotę w Domu Kultury "Mors" wystąpiła Miejska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Marka Rudy. W noworocznym koncercie zabrzmiały światowe hity

Magiczni Show

15.01.2024 r.

Magiczni Show to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny!

XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf"

12.01.2024 r.

XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf" odbędzie się w dniach 16-17 marca w Domu Kultury "Mors".

Lwowska Orkiestra Kameralna

10.01.2024 r.

5 lutego Dom Kultury "Mors" stanie się sceną dla niezwykłego wydarzenia muzycznego, będącego częścią Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady

Berek, czyli upiór w moherze 2

09.01.2024 r.

Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli "Berek, czyli upiór w moherze 2" to przepis

Dobrze się kłamie

09.01.2024 r.

"Dobrze się kłamie" to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto z przyjaciół ma najwięcej do ukrycia?