Zemsta

Data publikacji: 18.03.2024 r.

Musical "Zemsta" to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru prosto spod pióra mistrza Fredry wzbudzające zainteresowanie dzieci i młodzieży.

Ogromnym atutem widowiska są unikatowe przestrzennie rozbudowane kostiumy dodatkowo haftowane złotymi nićmi oraz zdobione kryształkami Swarovskiego. Aktorzy śpiewają na żywo do w pełni nagranej orkiestry symfonicznej w połączeniu z fantastycznymi iluminacjami świetlnymi. Musical przepełniony jest ponadczasowym humorem, często wskazującym na nasze polskie przywary, uniwersalność tekstów skłania do przemyśleń i refleksji.

19.04.2024 | 11:55

Bilety w cenie 38 zł w sprzedaży u organizatora.
Organizator: Teatr Muzyczny Forte – Wrocław – tel. 533 334 133.