Stand-up: Daniel Midas

Data publikacji: 28.08.2023 r.

Zapraszamy na występ stand-up, podczas którego wystąpi Daniel Midas z programem "Pokaz magi".

Daniel Midas - odkrycie Internetu roku 2022. Komik, którego "Szopkę dla reportera" oglądają już wszyscy. Prywatnie - bardzo pozytywny i zawsze uśmiechnięty chłopak. Gość ma dwa metry wzrostu, więc jak go poprosicie to pewnie zdejmie Wam coś z górnej półki.

+ Support

• Nie drukuj biletu, bądź EKO! Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie.
  • Osoby przeszkadzające podczas występu będą wypraszane z sali, bez możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy za zakupiony bilet.
  • Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku.
  • Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją powyższych punktów.

1.12.2023 | 19:00

Bilety: 79-89 zl do nabycia na kupbilecik.pl