Klimakterium i już

Data publikacji: 30.11.2023 r.

Słynne polskie Klimaktynki zapraszają Panie i Panów do Dębicy.

"Klimakterium i już" – to komediowy musical nie tylko dla Pań. Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i autorefleksją na własny temat jak w tym spektaklu o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! W sztuce w przezabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się "babskim spotkaniem" pełnym humoru i najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze sztuki przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne! Zapraszamy na wspaniałą muzyczną komedię - jedną z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce.

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Elżbieta Okupska, Renata Zarębska, Katarzyna Kozak, Małgorzata Gadecka. Ewa Cichocka, Małgorzata Duda, Joanna Jeżewska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Gadecka, Dorota Piasecka.

28.01.2024 | 17:00

Bilety: 100-140 zł dostępne na kupbilecik.plbiletyna.pl

W przypadku faktury dla zamówień grupowych kontakt email: bilety@mbart.pl

Organizator spektaklu Impresariat Teatralny M-Bart Gdańsk