Dla Babci i Dziadka

Data publikacji: 25.01.2024 r.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka na scenie Domu Kultury "Mors" zaprezentowały się grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury.

W okolicznościowym programie wystąpili uczestnicy zajęć tanecznych, teatralnych i wokalnych, szlifujących swoje talenty w Domu Kultury "Śnieżka".

Grupy taneczne Iskierki i Pantera przygotowała Agata Lig-Sarama. Młodsi tancerze, z grup Tutu, Dream Kids i Sky Kids, ćwiczą pod okiem Weroniki Pych. Dziecięcym Teatrem Fantazja opiekuje się Dominika Migoń-Madura. Zajęcia wokalne prowadzone są przez Karolinę Mróz. Akompaniował Piotr Madura.

fot. Łukasz Pas