Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex to artyści, którzy uświetnią drugą edycję Konfrontacji Muzycznych im. Zbigniewa Warchoła. 13 i 14 lutego w Domu Kultury „Mors” zmierzą się amatorskie zespoły hip-hopowe, dla uczestników zaplanowano warsztaty z rapu i beatboxu. 15 lutego odbędzie się koncert laureatów i zaproszonych gości.

Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznym starciu, jak również uczestnictwa w konkursowych koncertach zgłoszonych uczestników. Regulamin Konfrontacji i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.mkodebica.pl. Zgłoszenia należy przesłać do 6 lutego.
14 i 15 lutego w DK Mors w godzinach 10.00 – 14.00 odbędą się warsztaty z rapu i beatboxu, które poprowadzą Gębofonizm Beatbox System, Sklero Repo i Homex. 15 lutego o  godzinie 17.00 będzie miał miejsce koncert zaproszonych gości i laureatów II Konfrontacji Muzycznych.

Gębofonizm Beatbox Soundsystem tworzą JAkub i Dzida. Duet łączy beatbox z wokalnymi zajawkami i live loopingiem. Podstawę twórczości muzyków stanowi hip-hop i wokalne skrecze, ale w rytmach generowanych przez Gębofonizm odnaleźć można również reggae i dancehall ze szczyptą brzmień dubowych.

Sklero Repo aka Entetotentu - raper z Jarosławia, członek ekipy Wake Up Adina. Na scenie muzycznej aktywny od 1998 roku. Pierwsze nagrania rapera powstały w ramach projektu T.P.A.Z.(Treść Prawdziwa Aż Za).

Homex - producent, raper i realizator dźwięku, swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 r. Obecnie jest właścicielem i realizatorem w Homerun Studio, które zostało otwarte latem 2013 roku. W tym czasie dołączył też do Fandango Records, gdzie wypuścił swój debiutancki krążek „Homework”.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech