Agencja Artystyczna WojArt zaprasza 20 listopada do Domu Kultury Mors na spektakl „Kochanie, wróciłem”, ośmioosobową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Jeśli w znanym porzekadle - „Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia „Kochanie, wróciłem” najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie... Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki,o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie...

„Kochanie, wróciłem” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy - widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć „stara” - to nie „zardzewieje”. Obsada: Maria Pakulnis Marta Wierzbicka Katarzyna Ankudowicz Jan Jankowski Grzegorz Pawlak Robert Ostolski, Wojciech Wysocki, Bartosz Obuchowicz.

20 listopada 2019 | 18:00

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w DK Mors oraz na www.kupbilecik.pl.