Orkiestra Księżniczek

Data publikacji: 28.02.2024 r.

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Dębicy! Jedyne takie widowisko na świecie - Koncert Wiedeński Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Domu Kultury Mors w Dębicy.

Jedyny taki projekt na Świecie - Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek. Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne. Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru! Koncert Wiedeński to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! To wszystko do zobaczenia i usłyszenia już
7 czerwca w Domu Kultury Mors w Dębicy.

Bilety w cenie 169 zł dostępne na orkiestraksiezniczek.pl