Impresariat Online poinformował o zmianie terminu spektaklu "Przychodzi baba do lekarza", który zostanie wystawiony w Domu Kultury "Mors" 3 grudnia br. o godzinie 19.00. Zakupione bilety zachowują ważność.

"Przychodzi baba do lekarza" to najlepsza i najbardziej wyczekiwana komedia romantyczna w tym sezonie z muzyką na żywo. Spektakl komediowy i koncert w jednym.

Sam tytuł nawiązuje do historii najsłynniejszego polskiego dowcipu - "Przychodzi baba do lekarza". Na scenie zobaczymy mnóstwo zabawnych pomyłek i iście kabaretowych żartów. Dodatkowo piosenki wykonywane z muzyką na żywo, zagwarantują nam niezapomniany wieczór. A fabuła? Boki zrywać! To trzeba koniecznie zobaczyć!

Gwiazdorska obsada: Nieśpielak, Zielińska, Adamonis, Konopka, Czerwiński, Wieszczek, Florczak, Szperlak.

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak | O La La Teatr
Muzyka: Aleksandra Nieśpielak
Opracowanie muzyczne: Michał Borowski (piano, sax)
Management: Impresariat Online

3 grudnia 2021

Bilety w cenie 70-90 zł do nabycia na www.kupbilecik.pl.