Tegoroczne Dni Sztuki zainauguruje koncert galowy „Miłość w rytmie Walca” w wykonaniu Międzynarodowej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Marcina Mirowskiego oraz solistów – Karoliny Sołomin i Jana Michalaka.

W programie znajdą się wielkie dzieła muzyczne w znakomitym wykonaniu i pięknej oprawie artystycznej. Usłyszymy najsłynniejsze walce świata na orkiestrę symfoniczną (Czajkowski, Delibes, Kazanecki, Chaczaturian, Gounod, Lehar, Kilar, Strauss, Szostakowicz) oraz pieśni i arie w wykonaniu solistów z towarzyszeniem orkiestry (Puccini, Gounod, Lehar, Capua, Porter, Mancini, Wars).

Czas: 120 minut z przerwą.

29 września  2019 | 18:00

Bilety: 45 zł

Kolejnym wydarzeniem 21. Dni Sztuki będzie koncert „Bellcanti” w wykonaniu Tria wokalnego z towarzyszeniem fortepianu. W programie hity muzyki klasycznej i estradowej w nowych aranżacjach, w wykonaniu trzech utalentowanych wokalistek, absolwentek Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Karolina Sołomin, Magdalena Chmielecka, Maria Malinowska – soprany
Aleksandra Dąbrowska - fortepian

19 października  2019 | 18:00
Dom Kultury Śnieżka

Bilety: 35 zł

Bilety do nabycia w Sklepie  Miro – Malutek, Dębica, ul. Piekarska 11 od 2.09.2019 r.