W Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez wolontariuszy II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego. Koncert został zorganizowany z myślą o wsparciu Natalii Koczanowskiej, absolwentki szkoły, która przechodzi trudne chwile związane z ciężką chorobą wymagającą od niej hartu ducha, wytrzymałości fizycznej a od jej rodziców dużych kwot pieniędzy.

 

 

Koncert z cyklu „Anioły są takie ciche” został zorganizowany już po raz 4. przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury, patronat honorowy objęli: Piotr Chęciek, starosta powiatu dębickiego oraz Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy. Oczywiście takie wydarzenie nie może obejść się bez sponsorów. Tym razem były nimi firmy: Darco, Met-Chem, Suret, Hotel Millenium, KaZet.

W czasie prawie 2.5 godzinnego koncertu występowali: zespół Diversion, iluzjonista Paweł Szreter z asystentką, Izabela Mazur, tancerka Soul Dance oraz wokaliści z II LO. Gwiazdą spotkania była grupa Why Not? z Pilzna, która przyjęta bardzo gorąco przez licznie zebraną, młodzieżową przede wszystkim, publiczność kilkakrotnie bisowała. Na zakończenie koncertu bardzo wzruszona Natalia Koczanowska podziękowała wszystkim za wsparcie.

 

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Andrzej Janiec

 

Galeria zdjęć