W Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez wolontariuszy II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego. Koncert został zorganizowany z myślą o wsparciu Natalii Koczanowskiej, absolwentki szkoły, która przechodzi trudne chwile związane z ciężką chorobą wymagającą od niej hartu ducha, wytrzymałości fizycznej a od jej rodziców dużych kwot pieniędzy.

Koncert z cyklu „Anioły są takie ciche” został zorganizowany już po raz 4. przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury, patronat honorowy objęli: Piotr Chęciek, starosta powiatu dębickiego oraz Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy. Oczywiście takie wydarzenie nie może obejść się bez sponsorów. Tym razem były nimi firmy: Darco, Met-Chem, Suret, Hotel Millenium, KaZet.

W czasie prawie 2.5 godzinnego koncertu występowali: zespół Diversion, iluzjonista Paweł Szreter z asystentką, Izabela Mazur, tancerka Soul Dance oraz wokaliści z II LO. Gwiazdą spotkania była grupa Why Not? z Pilzna, która przyjęta bardzo gorąco przez licznie zebraną, młodzieżową przede wszystkim, publiczność kilkakrotnie bisowała. Na zakończenie koncertu bardzo wzruszona Natalia Koczanowska podziękowała wszystkim za wsparcie.

fot. Andrzej Janiec