Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na imprezy z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” oraz w muszli koncertowej przy ul. Brzegowej – obok Domu Kultury „Mors” przygotowano mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych.

realizacja: Kazimierz Kipa

W Kinie „Kosmos” wyświetlany będzie film „Dudi: cała naprzód”. Zaplanowano dwa seanse dopołudniowe dla szkół  o godz. 9 i 11 oraz jeden ogólnodostępny o godz.17.00 (bilety: 15 zł, 13 zł – ulg.). Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie możliwość skorzystania ze zjeżdżalni dmuchanej i innych niespodzianek zorganizowanych na terenie placówki.

Do muszli koncertowej przy Domu Kultury „Mors” zapraszamy na godz.16.00. Zaprezentują się grupy artystyczne MOK. Poza dmuchanym placem zabaw na dzieci czekać będą gry, zabawy i konkursy z nagrodami oraz niespodzianki.

Sponsorzy: Galeria Dębicka, PSS Społem - Dębica, Drukarnia Prografix, Cukiernia Bassara, Cukiernia Wiktor, Firma Mistyk, Spółdzielnia mieszkaniowa Igloopol.