Zapraszamy na inaugurację 56. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. 20 maja o godz. 19.00 w Parku przed zamkiem odbędzie się koncert plenerowy. W programie: najsłynniejsze arie i duety z dzieł operowych oraz operetkowych (W.A. Mozarta, G. Rossiniego, G. Verdiego, G. Pucciniego, F. Lehara) w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej.

Sławomir Chrzanowski – dyrygent

Katarzyna Dondalska – sopran

Joanna Woś – sopran

Monika Ledzion - mezzosopran

Paweł Skałuba – tenor

Andrzej Dobber - baryton

Cena biletu: 60 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 16 marca przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, ul. Sportowa 28.
bądź osobiście w DK „Śnieżka”, DKiK „Kosmos” lub DK „Mors” – pokój nr 35.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 17.00, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.