choreograf grup dziecięcych: Kinga Jurek
akompaniament: Kamil Piękoś
przygotowanie kostiumów: Krystyna Wiktor

Zespół Pieśni i Tańca „Mali Igloopolanie”, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy, liczy 120 osób, które na co dzień ćwiczą w Domu Kultury „Mors”. „Mali Igloopolanie” biorą czynny udział w różnego rodzaju uroczystościach, imprezach środowiska lokalnego, koncertach charytatywnych, przeglądach tanecznych oraz festiwalach. Zespół kultywuje rodzimy folklor i narodowe tradycje. Celem zespołu jest upowszechnianie polskiego dorobku kultury ludowej oraz wychowanie młodego pokolenia w szacunku do własnego regionu i narodu poprzez rozwój wrażliwości patriotycznej i kulturalnej. „Mali Igloopolanie” dysponują pięknymi i oryginalnymi strojami ludowymi. W swoim repertuarze posiadają: suitę tańców lubelskich, śląskich-rozbarskich, Górali żywieckich, Beskidu Śląskiego, sądeckich, wiązankę tańców ziemi rzeszowskiej, tańce kaszubskie, Narodowego Krakowiaka oraz poleczki ludowe.