Dla Babci i Dziadka

25.01.2024 r.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka na scenie Domu Kultury "Mors" zaprezentowały się grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury.

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

23.01.2024 r.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na bajkowy i muzyczny spektakl dla dzieci "Urodziny Elsy - Bal Księżniczek".

Muzyczne szlagiery na nowy rok

22.01.2024 r.

W ubiegłą sobotę w Domu Kultury "Mors" wystąpiła Miejska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Marka Rudy. W noworocznym koncercie zabrzmiały światowe hity

Magiczni Show

15.01.2024 r.

Magiczni Show to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny!

XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf"

12.01.2024 r.

XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf" odbędzie się w dniach 16-17 marca w Domu Kultury "Mors".

Lwowska Orkiestra Kameralna

10.01.2024 r.

5 lutego Dom Kultury "Mors" stanie się sceną dla niezwykłego wydarzenia muzycznego, będącego częścią Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady