Logotyp - Dom Kultury Mors

Wesołego Alleluja!

05.04.2023 r.

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, miłości i nadziei na lepszy czas życzą dyrektor i pracownicy MOK

Święto dębickiego teatru!

28.03.2023 r.

W miniony weekend na scenach DK "Mors" oraz DK "Śnieżka" miały miejsce premiery spektakli przygotowanych przez grupy teatralne i monodramistki

Spektakl dla najmłodszych

27.03.2023 r.

Rzeszowski Teatr Maska wystawił na scenie Domu Kultury Mors spektakl dla dzieci zatytułowany "Statek Noego".

Karaś i Rogucki w Morsie

27.03.2023 r.

W ubiegły czwartek na scenie Domu Kultury "Mors", mieliśmy okazję gościć zespół Karaś/Rogucki

Dni Dębicy - oferta dla firm

27.03.2023 r.

Zapraszamy przedsiębiorców do prezentacji swojej oferty i wystawienia stoisk handlowych podczas tegorocznych Dni Dębicy.

NutkoSfera - CeZik dzieciom

20.03.2023 r.

"Joł, joł Jowisz!" – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...

Nasze placówki

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.