CeZik dzieciom na dębickiej scenie!

23.02.2024 r.

W ubiegły czwartek sala widowiskowa Domu Kultury "Mors" gościła jednego z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci!

Tango polskiego międzywojnia

21.02.2024 r.

Jan Michalak zaprasza na nowy cykl imprez artystycznych - DębicaArt – Wizje i Inspiracje, który zainauguruje koncert „Tango polskiego międzywojnia”.

Przygoda z ogrodnikiem

15.02.2024 r.

Uwielbiana przez widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem” w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski.

Lwowska Orkiestra Kameralna na dębickiej scenie

07.02.2024 r.

W miniony poniedziałek na scenie Domu Kultury "Mors" odbył się wyjątkowy koncert Lwowskiej Orkiestry Kameralnej

Koncert zespołu Huculija odwołany

05.02.2024 r.

Z przykrością informujemy, że z powodu przyczyn niezależnych od organizatorów, koncert karnawałowy zespołu Huculija zaplanowany na 10 lutego 2024 r.

Koncert karnawałowy inaugurujący Rok Braci Lipieniów

01.02.2024 r.

10 lutego br. na deskach DK Mors wystąpi Narodowy Zespół Pieśni i Tańca Huculija z Iwano-Frankowska. Karnawałowy koncert zainauguruje Rok Braci