Logotyp - Dom Kultury Mors

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

21.12.2022 r.

Na niezwykły czas Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju i radości

Kwiat Jabłoni zawitał do Dębicy

20.12.2022 r.

Kwiat Jabłoni wystąpił 17 grudnia na scenie Domu Kultury Mors i został gorąco przyjęty przez dębicką publiczność.

Klasyka baletu na dębickiej scenie

16.12.2022 r.

Królewski Balet Klasyczny wystawił na scenie Domu Kultury Mors "Dziadka do orzechów", teatralne widowisko z muzyką Piotra Czajkowskiego.

Goło i wesoło

09.12.2022 r.

Agencja Adria Art zaprasza na spektakl "Goło i wesoło", zaskakującą i przezabawną komedię w reżyserii Tomasza Sapryka.

Stand-up: Magda Kubicka

09.12.2022 r.

Magda Kubicka wystąpi z najnowszym programem "Patrz przez palce". Wraz z nią na scenie pojawi się support.

Kabaret Moralnego Niepokoju - na 100 procent

09.12.2022 r.

Artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju wystąpią 29 stycznia na scenie Domu Kultury Mors.

Nasze placówki

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.