Le Figaro odwołany

04.10.2023 r.

Koncert "Le Figaro - Amore mio" zaplanowany na 11 października w Domu Kultury "Mors" został odwołany przez organizatora.

Igloopolanie na żywo

04.10.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na transmisję on line jubileuszowego koncertu Zespołu Pieśni i Tańca "Igloopolanie", który odbędzie się 7 października o godz.17

"Chory z urojenia" na dębickiej scenie

03.10.2023 r.

W ubiegłą sobotę na scenie Domu Kultury "Mors" Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa wystawił sztukę pt. "Chory z urojenia".

45 lat ZPiT Igloopolanie

25.09.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowe koncerty Zespołu Pieśni i Tańca "Igloopolanie" świętującego w tym roku 45-lecie działalności.

Informacja w związku z żałobą na terenie miasta

22.09.2023 r.

W związku z żałobą na terenie miasta ogłoszoną przez burmistrza Mariusza Szewczyka w dniach 22-24 września informujemy, że spektakl "Ożenek"

Spektakl "Cudowna terapia" odwołany

20.09.2023 r.

Decyzją organizatora spektakl "Cudowna terapia" zaplanowany na 21 października został odwołany.