"Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce" - zmiana terminu

16.10.2023 r.

Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce" został przeniesiony na 27 stycznia 2024.

Czerwone Gitary

11.10.2023 r.

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej - zespół Czerwone Gitary wystąpi 18 grudnia w Domu Kultury "Mors".

Jubileusz Igloopolan

09.10.2023 r.

Zespół Pieśni i Tańca "Igloopolanie" wystąpił dwukrotnie na scenie Domu Kultury "Mors" w jubileuszowym koncercie podsumowującym 45 lat działaności.

Dziadek do Orzechów

04.10.2023 r.

Zapraszamy na magiczny spektakl baletowy "Dziadek do Orzechów" w wykonaniu renomowanego polskiego zespołu - Królewskiego Baletu Klasycznego.

Le Figaro odwołany

04.10.2023 r.

Koncert "Le Figaro - Amore mio" zaplanowany na 11 października w Domu Kultury "Mors" został odwołany przez organizatora.

Igloopolanie na żywo

04.10.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na transmisję on line jubileuszowego koncertu Zespołu Pieśni i Tańca "Igloopolanie", który odbędzie się 7 października o godz.17

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.