Statek Noego

Data publikacji: 07.03.2023 r.

Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych widzów na spektakl zatytułowany "Statek Noego" w wykonaniu Teatru Maska z Rzeszowa.

Co się dzieje podczas deszczu...? Kap, kap, kap... Chlup, chlup... Kiedy to zwykły deszcz, mżawka, kapuśniaczek, wystarczy się otrzepać, tak jak pies albo gołąb, i można iść dalej. A z parasolem i kaloszkami nawet większy deszcz niegroźny. Ale kiedy jest prawdziwe oberwanie chmury?... Deszcz pada i pada i nie widać końca ulewy? Ubranie mokre do suchej nitki. A przy tym można się porządnie przeziębić. Brrr!

Podobno dawno, dawno temu podczas wielkiej ulewy pod wodą znalazło się wiele lasów, łąk, całych krain... Deszcz padał tak długo, że woda zakryła nawet góry i cały świat zamienił się w wielkie morze. Noe jednak, zanim to się stało, wybudował swój wspaniały statek. A kto się na nim znalazł? Chcecie się dowiedzieć?

"Statek Noego" jest drugą z propozycji działającej od 2015 r. Sceny Najnajowej, zapraszającej na przedstawienia najmłodsze dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z teatrem. Przyprawiony sporą dozą spontaniczności, nastawiony na bliski kontakt z widzem spektakl do opowiedzenia historii Noego i jego niezwykłej podróży wykorzystuje włóczkowe lalki zwierząt.

scenariusz i reżyseria: Katarzyna Kawalec
scenografia i lalki: Areta Magdalena Puchalska
muzyka: Radosław Bolewski

czas trwania: 40 min
spektakl dla dzieci od 1,5 roku

bilety cenie 20 zł dostępne w kasie MOK oraz na bilety.mokdebica.pl

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.