La Bombe

Data publikacji: 17.01.2023 r.

Agencja Artystyczna Ideaart zaprasza 5 marca o godzinie 16.00 do Domu Kultury Mors na spektakl "La Bombe".

Obsada (zamiennie):
Caroline: Anna Czartoryska - Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk
Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek
Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura
Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

"La Bombe" to prawdziwie bombowa komedia: wspaniali aktorzy, piękna sceneria i kostiumy, francuska muzyka oraz sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez! Caroline i Stéphane: Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe!

Caroline: jest w środku "poporodowej" depresji, rozwija irracjonalną zazdrość.
Stephane: sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji. Wyprzedza sprawy, z troski o żonę zatrudnia opiekunkę dla dzieci na czas wakacji.
Sam: opiekunka zwerbowana z Londynu do Bastii z całym bagażem: 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent i… skrywany sekret.
Alban: przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Atmosfera robi się gorąca, Stephane i Alban się gotują, a Caroline się przegrzewa… krótko mówiąc, to "bomba" w każdym tego słowa znaczeniu!

Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala