Klasyka baletu na dębickiej scenie

Data publikacji: 16.12.2022 r.

Królewski Balet Klasyczny wystawił na scenie Domu Kultury Mors "Dziadka do orzechów", teatralne widowisko z muzyką Piotra Czajkowskiego.

Królewski Balet Klasyczny to zespół baletu prowadzony przez Marcina Rolczyńskiego, tancerza, choreografa oraz reżysera wielu spektakli teatralnych. Ponad 30 osobowy zespół składa się zarówno z polskich tancerzy, którzy na co dzień współpracują z największymi zespołami w Polsce, jak również artystów pochodzących z innych stron świata. Solistami zespołu są czołowi artyści polskiej sceny, m.in.: Dominik Senator, Alicja Bajorek, Wiktor Krakowiak-Chu, Valerie Ferazzino, Alessandro Bonavita.

fot. Łukasz Pas