Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż wyjazd zaplanowany na 26 czerwca br. (tj. piątek) do Jasła na oratorium Carla Orffa „Carmina Burana” wyznaczony został na godzinę 18:30. Zapisani na to wydarzenie Klubowicze proszeni są o zgromadzenie się na Placu Solidarności, skąd odjedzie nasz autobus.

W związku z tym, iż jest to przedstawienie plenerowe wyjazd zaplanowany jest na tyle wcześnie, by umożliwić Państwu zajęcie odpowiednich miejsc. Jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu miejsc siedzących, dlatego też jeśli ktoś z Państwa życzyłby sobie i miał taką możliwość może zabrać ze sobą własne turystyczne krzesełko.
Chcemy również bardzo serdecznie podziękować sponsorowi, dzięki któremu nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie możliwe. Dziękujemy Miejskiej Komunikacji Samochodowej oraz Panu Prezesowi Piotrowi Chęćkowi.

Informujemy także, iż na to wydarzenie można jeszcze dokonywać zapisu (ostateczny termin: 22 czerwca).

Zapisy oraz wszelkie informacje: Dominika Migoń DK „Śnieżka” – tel. 510 394 981, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech