W Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbył się IX Wojewódzki Przegląd Form Tanecznych „Pierwsze Kroki”. W przeglądzie zaprezentowało się 30 zespołów tańca ludowego z całego województwa podkarpackiego w tym Zespół Pieśni i Tańca „Mali Igloopolanie” oraz Zespół Pieśni i Tańca „Mali Igloopolanie” - grupa młodzieżowa. I tym razem nasi reprezentanci pokazali swoje wysokie umiejętności i oczarowali jurorów.

Grupa młodsza zaprezentowała się w II kategorii wiekowej (10-15 lat) w tańcach Kaszubskich i w rywalizacji z 12 zespołami zdobyła wyróżnienie. Grupa Młodzieżowa „Małych Igloopolan” zaprezentowała się w kategorii III (16 lat i więcej) w Tańcach Sądeckich i w rywalizacji z 12 zespołami zdobyli miejsce 1.
Warto wymienić nazwiska tancerzy, którzy w ostatnim czasie notują piękne sukcesy doskonale reprezentując Dębicę i Miejski Ośrodek Kultury.
„Mali Igloopolanie” - grupa młodsza: Kinga Rusin, Maria Chęciek, Jagoda Stanek, Patrycja Szczepańska, Izabela Ciurkot, Gabriela Ligęska, Magdalena Pociask, Małgorzata Łaba, Natalia Kuszowska, Piotr Ślęzak, Jakub Raś, Miłosz Ciurkot, Błażej Zygmunt, Kacper Kocaba, Jakub Pasik, Daniel Pasik
„Mali Igloopolanie”- grupa młodzieżowa: Julia Radziszewska, Aleksandra Czerepak, Wiktoria Kędzior, Aleksandra Misiak, Natalia Misiak, Donata Maziarka, Gabriela Lis, Kinga Kocoł, Kamila Koziara, Kinga Madej, Weronika Czapiga, Dagmara Niedbalec, Michał Cielec, Robert Reguła, Michał Chmura, Wiktor Bonar, Karol Bonar, Dawid Ćwik, Bartłomiej Stanek.
Z dziećmi i młodzieżą na co dzień pracują choreografowie: Kinga Jurek „Mali Igloopolanie” i Kacper Jurek – „Mali Igloopolanie”- grupa młodzieżowa. Akompaniatorzy : Zenon Piękoś i Stanisław Wiktor. Przygotowanie kostiumów: Krystyna Wiktor. Kierownictwo Zespołu: Zdzisław Worek.