W ubiegłą sobotę w Domu Kultury "Mors" odbył się spektakl zatytułowany "Droga życia" w wykonaniu Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance oraz zaproszonych gości: Tymka Sobczyka, Karoliny Olszewskiej, Maksymiliana Graczyka oraz Jagody Dąbrowskiej.

Była to również okazja do podwójnego świętowania - szkoła obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności. Na scenie zaprezentowali się tancerze zarówno zaawansowani, średniozaawansowani, jak i początkujący, a przekrój wiekowy występujących zaczynał się już od 3 roku życia, a kończył na 18.

Gospodarzem i organizatorem sobotniego wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

fot. Bartosz Piechota