Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne do udziału w XI Festiwalu Tańca "Złoty Gryf", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca w Domu Kultury "Mors".

Przegląd ma na celu integrację i animację środowiska tanecznego, popularyzację zespołowych form tanecznych i ich walorów artystycznych oraz kultywowanie polskich tradycji ludowych.

Zespoły występują w dwóch kategoriach tanecznych: formy różne i taniec ludowy, oraz w dwóch kategoriach wiekowych: 7 – 12 lat i 13 – 19 lat.

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest przesłanie karty zgłoszenia oraz podkładów muzycznych w formacie mp3 drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8 czerwca br.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Jackowska-Drożdż pod nr tel. 605 425 202.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia