Z okazji Dnia Babci i Dziadka na scenie Domu Kultury "Mors" wystąpiły grupy taneczne Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Młodzieżowy Teatr Małych Form "Ferment".

Mimo pandemicznej rzeczywistości i utrudnionej pracy spowodowanej niejednokrotnie niezadowalającą frekwencją na zajęciach naszym młodym artystom bardzo zależało na tym, aby zaprezentować się przed swoimi najbliższymi. Dla wielu z nich był to pierwszy występ na tak dużej scenie.

W programie artystycznym wystąpiły zespoły taneczne przygotowane przez Katarzynę Dzięgiel: Mini Force, Kids Force, Force; zespoły taneczne, którymi opiekuje się Agata Lig-Sarama: Iskierki i Pantera; oraz Młodzieżowy Teatr Małych Form „Ferment” przygotowany przez Dominikę Migoń-Madurę.

fot. Łukasz Pas