Impresariat Artystyczny Stacja Art zaprasza na spektakl "Żona do adopcji", który zostanie wystawiony 6 marca na scenie Domu Kultury "Mors".

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem "normalności". Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Obsada:
Katarzyna Andkudowicz/Olga Borys
Marek Pituch
Jakub Wons/Michał Rolnicki

6 marca 2022

Bilety: 75 zł do nabycia na kupbilecik.pl.