Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Agencja Awangarda zaprasza 12 lutego do Domu Kultury "Mors" na występ kabaretu Paranienormalni, świętującego jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu "Bez znieczulenia" nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów.  Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

"Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? "Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

12 lutego 2022
20:00
Dom Kultury Mors

Bilety: 70 zł do nabycia w DK Mors oraz na biletyna.pl

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech