Agencja Awangarda zaprasza 12 lutego do Domu Kultury "Mors" na występ kabaretu Paranienormalni, świętującego jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu "Bez znieczulenia" nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów.  Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

"Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? "Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

12 lutego 2022

Bilety: 70 zł do nabycia w DK Mors oraz na biletyna.pl