Impresariat Artystyczny P.P.H.U. "Eska" zaprasza na koncert Teresy Werner promujący jej najnowszy album CD "Sekret Miłości". Koncert odbędzie się 19 marca 2022 r. o godz. 16.00 w Domu Kultury "Mors".

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty.

19 marca 2022

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w DK Mors oraz na kupbilecik.pl.