Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Po trudnym czasie związanym z pandemią COVID-19 „Igloopolanie” ponownie wrócili na scenę i mieli okazję skonfrontować się ze wspaniałymi zespołami z całego Podkarpacia podczas XIII Wojewódzkiego Przeglądu Tanecznego „Roztańczona Jesień”, który odbył się w Miejsko-Gminnym Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim.

W I kategorii wiekowej zaprezentowała się starsza grupa „Małych Igloopolan” w Krakowiaku Narodowym zdobywając I miejsce. W II kategorii wiekowej zaprezentowała się grupa młodzieżowa Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie” w „Tańcach Dawnej Warszawy” zdobywając II miejsce. Tancerzom podczas występu towarzyszyła Kapela Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie” pod kierownictwem muzycznym Stanisława Wiktora.

Za przygotowanie grup dziecięcych odpowiadali  Kinga Jurek - choreograf oraz Kamil Piękoś - akompaniator i członek kapeli. Za przygotowanie grupy młodzieżowej Kacper Jurek – choreograf oraz Stanisław Wiktor - akompaniator i kierownik kapeli. Za przepiękne przygotowanie kostiumów - Krystyna Wiktor, garderobiana ZPiT „Igloopolanie”.

Podczas przeglądu mogliśmy zobaczyć zespoły z Rzeszowa, Lubaczowa, Tarnowa, Mielca, Jarosławia. Każdy zespół prezentował wysoki poziom artystyczny oraz doskonałe umiejętności taneczne i wokalne.

GALERIA ZDJĘĆ

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech