Kolejny raz w Domu Kultury "Mors" odbył się koncert charytatywny "Anioły są tak ciche... dzielimy się swoim talentem, pomagając innym", zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy i Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Tegoroczny koncert dedykowany był Idze Jaros chorującej na artrogrypozę, czyli wrodzoną sztywność stawów.

Ze sprzedanych biletów udało się uzyskać ponad 7 tysięcy złotych, które Marta Czekaj, dyrektor II LO, przekazała mamie chorej dziewczynki.

Na scenie Domu Kultury "Mors" wystąpił zespół muzyczny Kamers, zespół akrobatyki sportowej Screamotrickz, tancerze, oraz wokaliści i muzycy z II LO.

Koncert odbył się pod patronatem burmistrza miasta Mariusza Szewczyka.

fot. Łukasz Pas