Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza do Domu Kultury „Mors” na operetkę „Księżniczka czardasza” E. Kalmana. To jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek, napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich, przepełniona największymi hitami, łączącymi czar wiedeńskich salonów i węgierskich rytmów.

Na scenie wystąpią wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Wprawiają w zachwyt, urzekają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez, olśniewają kunsztem i wirtuozerią.Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych i prawdziwych wirtuozów swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów. Każdy spektakl kończy się owacjami na stojąco i na długo zapada w pamięć widzów. Księżniczka Czardasza E.Kalmana operetka w III aktach.Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo,tego jeszcze nie było.

19 września 2020 | 18:00

Bilety: 90 zł do nabycia w DK Mors oraz na www.kupbilecik.pl.