Koncert zorganizowany w Domu Kultury „Mors” przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy pod tytułem „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok” był dedykowany wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.

Wystąpili w nim: Chór Gospel „Good Way” pod kierownictwem Pauliny Kwiatkowskiej, Młodzieżowa Grupa „Safo”, Estrada Dziecięca prowadzona przez Izabelę Piekarczyk. Zaprezentowali się także laureaci Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek: Aniela Tabasz i Oliwer Stochel, para uroczych przedszkolaków oraz Patrycja Węgrzyn i Konrad Kamiński, Aleksandra Sala, zespół „Różyczki”, Laura Wiktor, Aleksandra Ożóg, Natalia Susz, Żaneta Susz, Marysia Socha, Sebastian Kosiński, grający na gitarze oraz recytatorzy: Agnieszka Górska, Klaudia Tarnawska, Jakub Morawczyński.
Piękny koncert kolęd i pastorałek został przygotowany przez Dominikę Migoń (która również go prowadziła) pod kierunkiem Elżbiety Kęsik, dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.
Występy młodych i bardzo utalentowanych wykonawców trwały prawie 2 godziny i wywołały wiele wzruszeń i dobrych emocji wśród zgromadzonej w DK „Mors” publiczności.

fot. Andrzej Janiec